info@taseryapi.com

Arama 0362 437 60 73

Telefon Numaramız

Adres

Mevlana Mah. 710. Sk. No:64/A1 Atakum/SAMSUN

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İnşaat sektörü dış cephe mantolama alanında 2007 yılında faaliyete başlayan TAŞER YAPI önemli gördüğü lokasyonlarda yatırım yaparak bugün Türkiye genelinde birçok bölgede profesyonel hizmet verebilecek kapasiteye ulaşmış ve kendi sektöründe lider konumundadır...

Kurulduğu günden bu yana özellikle oturulan binaların/sitelerin dış cephe yenileme alanında faaliyet göstermiş, bu sayede teknik ve hizmet alanında oldukça deneyim kazanmış ve kurumsal bir yapıya ulaşmıştır.

Kendi bünyesinde çalışan 1 mimar, 2 inşaat mühendisi, 15 araçtan oluşan filosu, 20 kişiden oluşan teknik personeli, 150 in üzerinde deneyimli ve sertifikalı ustadan oluşan dev kadrosuyla sektörün en büyük ve en güçlü ekibine sahiptir.

Gelişmiş organizasyon yapısıyla, aynı anda 80 uygulamayı bir arada yürütebilecek belirlenen sürede başarıyla sonuçlandıracak teknik kadro ve ekibe sahiptir.

AR-GE bünyesinde bulunan mimar, mühendis, yalıtım uzmanı ve şantiye şefleri tarafından geliştirilen tekniklerle üretilen projeler her geçen gün kendi kalitesini artırdığı gibi yerel firmalara da örnek olmaktadır.

Yapılacak dış cephe işinizi mimar, mühendis, yalıtım uzmanı ve şantiye şefleriyle yerinde ücretsiz expertiz yaparak binanızın yapısını analiz eder. Binanızın mevcut yapısına ve iklim bölgesine göre malzeme ve uygulama tavsiyesinde bulunarak işiniz için uygun maliyette doğru tercih yapmanıza yardımcı olur.

Mimar kadrosuyla binanızın 3 boyutlu dış görselini mimari açıdan en uygun olacak şekliyle çalışıp uygulamaya başlamadan önce görsel seçenekler sunmaktadır.

Daire sakinlerinin bütçesine göre ister; vade farksız, peşinatsız senet, tüm kredi kartlarına vade farksız taksit seçenekleriyle ödeme kolaylıkları sunmaktadır.

Bina yönetimlerine işin hukuksal alt yapısının sağlam zemine oturması için şirket avukatlarıyla ücretsiz hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uygulamada kullanılacak tüm ürünleri TSE, ISO 9001-2008 , ETAG ve CE kalite belgelidir.

İş güvenliği uzmanları tarafından şantiyenin İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ önlemleri alınarak şantiyede iş kazası riskleri minimize edilir.

Ürettiği tüm işler için 10 yıla kadar garantiyi fabrika desteği ile her koşulda verir.

Misyonumuz

Bütün canlılar için içinde yaşamlarını sürdürdükleri yuvaları çok değerlidir. Biz de TAŞER YAPI olarak insanların yuvası olan evlerini korumaya alarak, güzelleştirerek içinde daha yaşanabilir ve korunaklı hale getiriyoruz.

Vizyonumuz

Hedefimiz sahip olduğumuz dinamik konumumuzu daha da güçlendirerek, çağımıza ve dönemin yeniliklerine ve ileri teknoloji ürünlerine bilimsel olarak bakmakta ve bu alanda gelişen bütün ürünleri takip edip yeniliği siz halkımıza sunmaktadır.

Sektörel Tecrübelerimiz

Her çalışma sonası eşşsiz bilgi ve birikim ile donanıyoruz. Her geçen güne daha yenilikçi adımlar ile ilerliyoruz. Bu güne kadar yapmış olduğumuz projelerimizin her biri birinden özel ve kendi hikayesi olan çalışmalardı.

Devam eden projelerimiz ise bu bilgi ve tecrübe birimlerinin üzerinde inşaa ediliyor.

0 Tamamlanan Proje Sayısı
0 Çalışan Sayımız